Apteki

Lekarze dają przykład

Wielu lekarzy nie tylko zaleca prowadzenie zdrowego trybu życia ale i sami dają przykład takiego postępowania. W Bukówcu Górnym w minioną niedziele odbyły się kolejne Mistrzostwa Polski Lekarzy w Biegu na 15 km. Wystartowało 35 medyków, w tym gronie aż 11 było z Leszna i okolic.

Tytuł mistrzowski powędrował do Jastrzębia Zdroju, a zdobył go po raz kolejny Wojciech Lizak. Brązowy medal zdobył Jakub Błachowiak. Na kolejnym miejscy uplasował sie Michał Dobrzyński. W gronie uczestników byli – Krzysztof Jakubowski, Mariusz Błachowiak,Wiesław Kamiński, Mariusz Wilk, Aleksandra Adamczak, Sebastian Werner, Grzegorz Michalski, Angela Dobrzycka i Jacek Adamczak.Na zdjęciu ordynator oddziału ortopedycznego WSZ w Lesznie Jacek Adamczak nr 186 na mecie Biegu Sokoła. Zdjęcia z imprezy dostępne są na portalu Panoramy Leszczyńskiej – www.otopanorama.pl

źródło: inf. własna