Apteki

Pożegnanie ordynatora

Dzisiaj w czwartek (12.07) odbyła się miła uroczystość pożegnania doktora Tadeusza Lewickiego, długoletniego ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii przez kolegów ordynatorów WSZ. Obecny był również dyrektor Tomasz Karmiński, który podziękował w imieniu dyrekcji WSZ doktorowi Lewickiemu za długoletnią pracę i kierowanie oddziałem.
Doktor Tadeusz Lewicki ukończył studia medyczne w 1975 roku. Początkowo pracował w Ząbkowicach Śl., Mławie i Końskich. Od 1983 roku do 2018 leczył w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie, a od 1987 roku był ordynatorem oddziału AiIT. Pod jego opieką ponad 20 lekarzy uzyskało specjalizacje z anestezjologii i intensywnej terapii. Doktor Lewicki przeszedł na emeryturę ale nadal będzie prowadził Poradnię Leczenia Bólu przy WSZ oraz w razie potrzeby będzie znieczulał przy zabiegach na Oddziale Okulistycznym. Nowym kierownikiem oddziału AiIT jest lek. med. Wojciech Kłobukowski.
Dzisiaj w czwartek (12.07) odbyła się miła uroczystość pożegnania doktora Tadeusza Lewickiego, długoletniego ordynatora Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii przez kolegów ordynatorów WSZ. Obecny był również dyrektor Tomasz Karmiński, który podziękował w imieniu dyrekcji WSZ doktorowi Lewickiemgo za długoletnią pracę i kierowanie oddzi ałem.

0 Udostępnień