Zastępca dyrektora rezygnuje

Zmieni się zastępca dyrektora do spraw medycznych w gostyńskim szpitalu. Doktor Tamara Trafidło, która zajmowała to stanowisko, po pięciu miesiącach pracy, złożyła wypowiedzenie. Na razie nie są znane powody jej rezygnacji. Doktor nauk medycznych Tamara Trafidło, jest specjalistą z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii oraz medycyny ratunkowej. Stanowisko zastępcy dyrektora do spraw medycznych objęła we wrześniu ubiegłego roku. Została wybrana w konkursie. Po pięciu miesiącach pracy złożyła dyrekcji gostyńskiego szpitala wypowiedzenie.

Okres wypowiedzenia jest jednomiesięczny, co oznacza, że minie z końcem lutego – mówi Justyna Jaskulska, dyrektor SP ZOZ w Gostyniu. Szefowa gostyńskiego szpitala nie ujawnia powodów rezygnacji swojej zastępczyni. – Powód jest znany dyrekcji, ale nie będę go ujawniać – zaznacza Jaskulska i zastrzega, że współpraca między paniami układała się doskonale.

Dyrektor szpitala najprawdopodobniej będzie ogłaszać kolejny konkurs na stanowisko z-cy dyrektora do spraw medycznych. Na razie nie udało nam się skontaktować z Tamarą Trafidło.
źródło: elka.pl

0 Udostępnień